FAQ

FAQ

Rozumieme, že výber fotografa a kameramana na svadbu nie je jednoduchý úkon.

V tejto sekcii sa vám budeme snažiť zodpovedať na najčastejšie otázky, ktoré by vás mohli zaujímať.

Pre presnejšie info o našej ponuke, dostupnosti a cenách nás neváhajte kontaktovať.

Nebojte sa, svadobná fotografia už dávno nie je o umelých nacvičených pózach. Pri portrétnom fotení sa snažíme naladiť uvoľnenú atmosféru a s jemnou koordináciou a pohodovým prístupom sa snažíme zachytiť tie pravé emócie. V ďalších čatiach dňa o nás ani neviete, ale v prípade potreby radi poradíme. 

Rezerváciu fotografa a kameramana neodprúčame nechávať na poslednú chvíľu. Ak už viete presný termín svadby, tak už vtedy je vhodný čas pre rezerváciu. Nie je nezvykom, že niektoré termíny máme rezervované aj 2 roky vopred. 

Zároveň však pri včasnej rezervácií získavate garanciu pevnej ceny, ktorá sa už pre vás nebude navyšovať.

Pri záväznej rezervácií spisujeme zmluvu a platí sa rezervačný poplatok podľa zvoleného balíka. Radi sa s vami pred rezerváciou stretneme osobne v Košiciach, Prešove alebo online cez videhovor.

Na svadby chodíme 2. Jeden fotograf a jeden kameraman, niekedy sú pri určitých častiach dňa (napr. obrad) aj 2 kameramani.

Fotky a video u nás nikdy nerobí 1 osoba. Ak vám takúto službu niekto ponúka je to znak amatérizmu a môže sa stať, že nebude mať dobré ani fotografie, ani video.

Samozrejme, ponúkame možnosť samostatnej rezervácie fotografa alebo kameramana.

Áno. V agentúre máme 2 fotografov, fotografie sa však upravujú jednotným štýlom a kameramani sú rozdielni, podľa zvoleného balíka. Pri rezervácií budete vedieť, kto presne na vašu svadbu príde.

Vďaka tomu vám vieme ponúknuť služby presne podľa vášho štýlu a rozpočtu. 

Našu ponuku radi prispôsobíme plne vašim predstavám. Na webe máme uvedené najčastejšie svadobné balíky. Chápeme, že každá svadba je iná a preto vám radi vypracujeme ponuku na mieru.

Pôsobíme najmä na východnom Slovensku. Sídlime v Košiciach a Prešove a špecializujeme sa na svadby aj v okolí. V prípade záujmu za vami prídeme kamkoľvek – aj na stredné alebo západné Slovensko.

Postprodukcii fotografií a videa venujeme špeciálnu pozornosť. Je to podstatná časť procesu, aby výsledné dielo bolo v čo najlepšej kvalite. Odovzdanie trvá väčšinou 1-2 mesiace. Na ukážku vieme zopár foto poslať už na ďalší pracovný deň po svadbe.

Samozrejme, portréty vieme fotiť aj v iný ako svadobný deň. Takisto je na vás aj výber miesta fotenia. Ak však nemáte predstavu, radi vám poradíme zaujímavé miesta v okolí.

Primárne sa venujeme svadbám, ale točíme a fotíme aj eventy iného druhu.

Ponuku pre firemných klietnov nájdete na www.tenti.sk

Radi vám zachytíme svadbu aj v zahraničí, napr. svadbu pri mori alebo v horách. Takúto ponuku vytvárame individuálne, preto sa nám neváhajte ozvať.